Wypadek turysty – 07.09.2014

Dnia 07.09.2014 około godz 11:20 zostaliśmy wezwani do pomocy turyście, który podczas spaceru w lesie skręcił kostkę uniemożliwiając sobie tym samym powrót do domu. Zadysponowano IVECO GLBARt 1/10. Dotarcie do celu nie należało do najprostszych, a wszystko przez rozciągnięte stalowe druty do ogradzania bydła. Na miejscu był już zastęp karetki pogotowia, który z racji na małą liczbę ratowników jakimi dysponują nie mogli znieść osoby poszkodowanej z miejsca zdarzenia do karetki. Przy naszej pomocy bezpiecznie przetransportowaliśmy poszkodowanego w miejsce postoju pogotowia, skąd został zabrany i przewieziony do Szpitala w Gorlicach.

 Obsada:

– dh Piotr MIKA,
– dh Dariusz BAGNICKI,
– dh Tomasz KOSIBA,
– dh Dominik KAMIŃSKI,
– dh Gabriel MIKA,
– dh Kamil KARP

{gallery}07.09.14.-turysta{/gallery}

Scroll to Top