VI POWIATOWE ZAWODY SPORTOWO- POŻARNICZE W MOSZCZENICY

W dniu 15 września 2013 roku odbyły się VI Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze w Moszczenicy. Wystartowało 22 drużyny, w tym nasza Kobieca Drużyna Pożarnicza, która dzielnie walczyła z utytułowanymi druhnami OSP Bystra, wielokrotnymi mistrzyniami powiatu. KDP z Krygu w swojej kategorii zajęła drugie miejsce.

 

 

 

 

Skład drużyny:

1. Monika Dyląg- Dowódca

2. Joanna Żydło- Przodownik roty I

3. Kinga Krzysztoń- Pomocnik przodownika roty I

4. Natalia Żydło- Przodownik roty II

5. Barbara Woźniak- Pomocnik przodownika roty II

6. Paulina Żydło- Rodzielaczowy

7. Weronika Mika- Łącznik

8. Sabina Żychowska- Mechanik

9. Dariusz Przybyło- Mechanik

 

W przygotowanie drużyny zaangażowana była cała jednostka OSP Kryg, w szczególności: Piotr Mika, Jerzy Karp, Dariusz Przybyło, Tomasz Karp, a także młodsi druhowie: Kamil Karp, Krzysztof Karp, Marcin Szurek, Gabriel Mika, Adrian Szkaradek. Nasze dziewczyny w treningach również dzielnie wspierała jednostka z OSP Wapienne.

Należy podkreślić bardzo dobrą organizację zawodów przez gospodarzy oraz Zarząd Powiatowy pod przewodnictwem Prezesa Krzysztofa Kosibę.

 {gallery}powiat2013{/gallery}

Scroll to Top