Słowacja – Oravský Podzámok 04.07 – 05.07.2014

Jednostka OSP KRYG miała zaszczyt zaprezentowania naszej bojówki w zaprzyjaźnionej jednostce słowackiej. Zostaliśmy zaproszeni po tym jak w roku 2012, drużyna ze słowackiego Hasiči zawitała do naszej gminy i wtedy to oni prezentowali, Swoją bojówkę, która różni się od naszej. Po malowniczej miejscowości, strażnicy słowackich strażaków i okolicznych atrakcjach oprowadzał nas starosta Jozef ZACHORA. Mamy nadzieję, że ta przyjaźń będzie miała swoją kontynuację wśród strażaków, w końcu jesteśmy jedną wielką rodziną. Cała ta wyprawa nie odbyła by się bez wsparcia naszego Wójta Czesława RAKOCZY, który był tam z Nami wraz z małżonką, a także prezesa Piotra MIKA.

 

W wyjeździe uczestniczyli:

– dh Piotr MIKA,
– dh Małgorzata MIKA,
– dh Kamil KARP,
– dh Kamil MOTYKA,
– dh Krzysztof KARP,
– dh Barbara WOŹNIAK,
– dh Paulina ŻYDŁO,
– dh Dominik KAMIŃSKI,
– dh Joanna ŻYDŁO,
– dh Marcin SZUREK,
– dh Adrian SZKARADEK,
– dh Dominik BUBNIAK,
– dh Michał LUDWIN.

Polecamy obejrzenie strony: http://www.oravskemuzeum.sk/?get=qmT3zI5WqBG11wM5%7DqHGLVg5WqiI5%7DqJ3l%5B9MG1gG5WYk%7Dq0M05W%5BM%5BY%5B

{gallery}04.07.14.-slowacja{/gallery}

Scroll to Top