Powodzie – 12.07.2014

Nasi strażacy rozpoczęli działania już od godz 5:30. To wtedy dopiero można było zobaczyć pierwsze skutki intensywnych nocnych opadów deszczu. Za każdym razem po powrocie do jednostki otrzymywaliśmy nowe zgłoszenia. Akcje te trwały niemal cały dzień. Teren był na tyle podmokły, że w trakcie próby dojazdu do osoby wzywającej naszą jednostkę osunęła się część asfaltu pod kołami samochodu STAR GBA 2,5/16. Samochód bezpiecznie został wyciągnięty a drogę do wzywającego pokonaliśmy pieszo.


Osoby biorące udział w usuwaniu skutków popowodziowych:

dh – Krzysztof KOSIBA,
dh – Piotr MIKA,
dh – Paweł ROKITOWSKI,
dh – Dariusz PRZYBYŁO,
dh – Kamil KARP,
dh – Dominik KAMIŃSKI,
dh – Rafał KARP,
dh – Tomasz KOSIBA,
dh – Dariusz BAGNICKI,
dh – Adrian SZKARADEK,
dh – Gabriel MIKA,
dh – Jerzy KARP,
dh – Dominik LUDWIN.

{gallery}12.07.14.-powodz{/gallery}

Scroll to Top