dh Piotr Mika-trzeci najpopularniejszy strażak małopolski

8 października 2014 roku w Domu Polonii w Krakowie odbyła się oficjalna podsumowująca część plebiscytu Gazety Krakowskiej i Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP na Najpopularniejszego Strażaka Małopolski 2014. W grupie dziesięciu najpopularniejszych strażaków naszego województwa znaleźli się Piotr Mika z OSP Kryg, zajmując trzecie, wysokie miejsce oraz Dariusz Surmacz z PSP Gorlice lokujący się na ósmej pozycji.

 

Wypowiedź naszego druha Piotra Mika dla ZOSP RP w Gorlicach:
Ten tytuł jest podziękowaniem za służbę wszystkim strażakom z mojej jednostki. Tydzień temu mieliśmy niezwykłą uroczystość. Dzięki sponsorom, a zwłaszcza władzom OSP, wójtowi gminy Lipinki Czesławowi Rakoczemu mamy nowy samochód i wyremontowane garaże. Ten tytuł jest uzupełnieniem tych radosnych dla nas dni. Dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie głos. Nie ukrywam, że taki tytuł zobowiązuje mnie i całą jednostkę do jeszcze lepszej służby na rzecz naszej społeczności. 

 

Najpopularniejsi strażacy Małopolski 2014: 
1.Leszek Kołodziej – OSP w Obidzy 
2.Marcin Ożóg – OSP w Kalwarii Zebrzydowskiej 
3.Piotr Mika – OSP Kryg 
4.Marek Frączek – OSP Stadła 
5.Arkadiusz Nosal – PSP w Nowym Sączu 
6. Andrzej Grzegorz Gieracki – OSP Koszyce Małe 
7. Marek Bachara – OSP Zakrzów 
8. Dariusz Surmacz – PSP Gorlice 
9. Zbigniew Chronowski – OSP Kadcza 
10. Dawid Starzec – OSP Łęg Tarnowski 

{gallery}08.10.14.-strazakroku{/gallery}

Scroll to Top