Odbiór nowego samochodu MAN – 30.09.2014

Dzisiejszego dnia delegacja z naszej jednostki wyjechała o godzinie 5:00 w 8-osobowym składzie po nowy samochód ratowniczo-gaśniczy MAN, oraz naszego poczciwego STARA, który przeszedł remont w firmie STOLARCZYK. Po kilku przygodach na trasie, dotarliśmy szczęśliwie obydwoma samochodami na jednostkę. MAN zajął miejsce w nowym garażu, który został przerobiony wg naszych potrzeb.
Na miejscu odbył się honorowy przejazd przez naszą miejscowość, gdzie zostaliśmy przywitani przez sympatyków naszej jednostki. Serdecznie dziękujemy za tak liczne powitanie delegacji mimo późnej godziny przybycia.

 

Skład delegacji:
– dh Piotr MIKA,
– dh Krzysztof KOSIBA,
– dh Dariusz BAGNICKI,
– dh Kamil KARP,
– dh Tomasz SZUREK,
– dh Gabriel MIKA,
– dh Adrian SZKARADEK,
– dh Dominik BUBNIAK.

{gallery}30.09.2014.-odbiórMAN{/gallery}

Scroll to Top