XX OGÓLNOPOLSKI KONKURS KRONIK OSP

W dniach 6-8 września 2013 roku w Ciechocinku miało miejsce rozstrzygnięcie XX Ogólnopolskiego Konkursu Kronik OSP. Na konkurs po raz pierwszy zgłoszono kroniki OSP Kryg obejmujące okres od 1908-2013 roku (łącznie V tomów).

Nasze kroniki spotkały się z uznaniem jury w województwie małopolskim i zostały zarekomendowane do prezentacji na forum ogólnopolskim. W trakcie 3-dniowego spotkanie oprócz prezentacji zgłoszonych kronik odbyły się również warsztaty dla kronikarzy prowadzone przez uznane osobistości m.in.: dr Janusz Gmitruk, mgr Ewa Korolewska, dr Krzysztof Adam Latocha.

Druhny z OSP Kryg prowadzące kronikę: Felicja Bajorek i Małgorzata Karp otrzymały dyplomy i drobne upominki.

Pamiątkowy dyplom odebrali Prezes Piotr Mika i Sekretarz Małgorzata Mika.

{gallery}kroniki{/gallery}

Scroll to Top