Uroczyste przekazanie nowego samochodu MAN TGM

24 stycznia 2015 roku o godzinie 10:30 druhowie naszej jednostki wzięli udział w uroczystości związanej z przekazaniem nowych pojazdów ratowniczo-gaśniczych dla małopolskich Ochotniczych Straży Pożarnych. Wydarzenie to miało miejsce na dziedzińcu Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. W imieniu naszej jednostki klucze odebrali: Prezes ZOSP RP w Gorlicach dh Krzysztof Kosiba, Prezes OSP Kryg dh Piotr Mika oraz dh Dariusz Bagnicki.

 

W spotkaniu udział wzięli m. in.: Wicepremier Waldemar Pawlak Prezes Zarządu Głównego ZOSP RP, Komendant SA PSP Kraków st. bryg. mgr inż. Bogusław Kogut, Małopolski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej nad bryg. Andrzej Mróz.

Średni wóz ratowniczo-gaśniczy MAN TGM należący do OSP Kryg jest jednym z trzech samochodów przynależących do powiatu gorlickiego. W sumie województwo małopolskie wzbogaciło się o 28 nowych pojazdów ratowniczo-gaśniczych.

Skład delegacji:

Piotr Mika

Krzysztof Kosiba

Piotr Sekuła

Dariusz Bagnicki

Gabriel Mika

Adrian Szkaradek

Dominik Bubniak

{gallery}24.01.2015.-przekazanieMAN{/gallery}

Zdjęcia: Damian Markowicz, Piotr Mika
Scroll to Top