REGIONALNE SPOTKANIE OPŁATKOWE- TARNÓW 2013

22 grudnia 2013 roku przedstawiciele druhów z jednostek naszej gminy: Krygu, Lipinek, Wójtowej i Pagorzyny na czele z Wójtem mgr inż. Czesławem Rakoczym wraz z małżonką wzięli udział w regionalnym spotkaniu opłatkowym Strażaków Państwowej Straży Pożarnej oraz Ochotniczych Straży Pożarnych.  Uroczystość ta miała miejsce w Tarnowie w auli Delegatury Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego. 

 

 

 

W spotkaniu udział wzięli członkowie Zarządu Głównego ZOSP RP, Zarządu Wojewódzkiego ZOSP RP Kraków, Wojewódzkiej Komisji Rewizyjnej i Wojewódzkiego Sądu Honorowego ZOSP RP Kraków, Prezesi i Członkowie Zarządów Powiatowych ZOSP RP, przedstawiciele Komendy Wojewódzkiej i Komend Powiatowych Państwowej Straży Pożarnej, kapelani oraz przedstawiciele administracji rządowej i samorządowej. Poświęcenia opłatków dokonał biskup tarnowski
ks Andrzej Jeż.

Link do filmiku ze spotkania: http://tarnowska.tv/aktualnosci/czytaj/1468,oplatek-strazacki-w-tarnowie.html

{gallery}opłatek-22.12.2013{/gallery}

Scroll to Top