REGIONALNE SPOTKANIE OPŁATKOWE-TARNÓW 2014

21 grudnia 2014 roku przedstawiciele druhów z naszej jednostki na czele z Wójtem mgr inż. Czesławem Rakoczym wraz z małżonką wzięli udział w regionalnym spotkaniu opłatkowym Strażaków Państwowej Straży Pożarnej oraz Ochotniczych Straży Pożarnych.  Uroczystość ta miała miejsce w Tarnowie w auli Delegatury Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego.

W spotkaniu udział wzięło ponad 1000 druhów w tym: członkowie Zarządu Głównego ZOSP RP, Zarządu Wojewódzkiego ZOSP RP Kraków, Wojewódzkiej Komisji Rewizyjnej i Wojewódzkiego Sądu Honorowego ZOSP RP Kraków, Prezesi i Członkowie Zarządów Powiatowych ZOSP RP, przedstawiciele Komendy Wojewódzkiej i Komend Powiatowych Państwowej Straży Pożarnej, kapelani oraz przedstawiciele administracji rządowej i samorządowej. Poświęcenia opłatków dokonał biskup tarnowski ks Andrzej Jeż.

{gallery}21.12.14.-oplatek{/gallery}

Scroll to Top