Pożar – Kryg – budynek mieszkalny i gospodarczy – 14.01.2015

14 stycznia 2015 roku o godz. 00:05 zostaliśmy zadysponowani przez PSP Gorlice do pożaru budynku gospodarczego. Na miejscu akcji okazało się, że wiatr, który daje się we znaki w naszej miejscowości przeniósł ogień na drugi budynek. Po dotarciu na miejsce zdarzenia wezwaliśmy wsparcie. Z pomocą przyjechały jednostki PSP Gorlice, OSP Kobylanka, OSP Dominikowice, OSP Wójtowa, OSP Lipiniki. Akcja trwała do godziny 05:00, W akcji brało udział 12 zastępów, w tym 50 strażaków.

 

Obsada:

MAN:
– dh Piotr MIKA,
– dh Dariusz BAGNICKI,
– dh Adrian SZKARADEK,
– dh Dominik LUDWIN.

STAR:
– dh Krzysztof KOSIBA,
– dh Tomasz KOSIBA,
– dh Rafał KARP,
– dh Krzysztof KARP.

IVECO:
– dh Dariusz PRZYBYŁO,
– dh Jerzy KARP,
– dh Kamil KARP,
– dh Tomasz SZUREK.

Więcej informacji na: http://bobowa24.pl/2015/01/splonal-doszczetnie-dom-oraz-budynek-gospodarczy/

{gallery}14.01.2015.-pożardomu{/gallery}

Scroll to Top