POMÓŻMY TOMKOWI WYGRAĆ WALKĘ O ŻYCIE!

Zwracamy się z gorącym apelem o drobną pomoc dla syna-jedynaka naszego kolegi i przyjaciela, funkcjonariusza Państwowej Straży Pożarnej w Złotawie oraz członka OSP w Krajence Ryszarda Kondasa. 

Tomek ma dopiero 21 lat i 1,5 roku temu zachorował na wybitnie rzadki i złośliwy nowotwór Mięsak Ewinga. Przeszedł operację usunięcia kości udowej. Niestety choroba rozwija się dalej, a wszystkie metody leczenia w Polsce zostały wykorzystane. Jedyną szansą na wyleczenie jest nowoczesna metoda leczenia komórkami macierzystymi w klinice w Monachium, której NFZ nie finansuje. Niestety aby zostać przyjętym na leczenie rodzina musi uzbierać kwotę ok. 1,8 miliona złotych! Na dzień dzisiejszy rodzina wraz z dużym kredytem uzbierała sumę ok. 600,00 zł. I nie zamierza się poddać! 

Aby uzyskać pozostałą kwotę, koniecznie jest podjęcie wysiłku o zasięgu ogólnopolskim. 

Liczy się każda złotówka! Nie liczy się kwota, ale liczba wpłacających. Zróbmy ten niewielki krok aby uratować chłopaka!

 

 

 

{gallery}TOMEK{/gallery}

Scroll to Top