II BAL STRAŻAKÓW POWIATU GORLICKIEGO

1 marca 2014 roku odbył się już II Bal Strażaków Powiatu Gorlickiego. Tym razem gospodarzem była OSP Wilczyska.
W poprzednim roku dla przypomnienia to nasza jednostka OSP Kryg pełniła tę rolę. Jego organizatorami był Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP Gorlice oraz Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach. W balu wzięli udział przedstawiciele ogniw ZOSP RP: Członek Prezydium ZOW ZOSP RP Kraków, Prezes ZOP ZOSP RP Gorlice dh Krzysztof Kosiba. JRG PSP Gorlice reprezentowali: st. bryg. Dariusz Grygowicz i st. kpt. Bohdan Białoń. Gościem honorowym był: radny sejmiku województwa małopolskiego Paweł Śliwa.
W zabawie również uczestniczyli druhowie czynni i honorowi z terenu powiatu gorlickiego. Przedstawiciele naszej jednostki: Prezes dh Piotr Mika i Sekretarz dh Małgorzata Mika.

{gallery}bal{/gallery}

Żródło: www.bobowa24.pl
Scroll to Top