I Mistrzostwa Powiatu Gorlickiego w Ratownictwie Medycznym

25 kwietnia 2015 roku odbyły się I Mistrzostwa Powiatu Gorlickiego w Ratownictwie Medycznym. Zawody zostały przeprowadzone na terenie PSP w Gorlicach w dwóch kategoriach strażacy: OSP i JRG Gorlice. Drużyny zmagały się z 4 pozorowanymi akcjami ratowniczymi. Zawodnicy musieli wykazać się znajomością technik ratowniczych, za co otrzymywali punkty. W zawodach wzięło udział  10 drużyn z jednostek OSP. Nasza jednostka wystawiła drużynę w składzie: Weronika Mika, Barbara Woźniak, Natalia Żydło i Joanna Żydło. Druhny zajęły I miejsce i były jedynymi kobietami biorącymi udział w mistrzostwach. 

 

Skład drużyny

ratownik I – Weronika Mika

ratownik II – Natalia Żydło

ratownik III – Barbara Woźniak

ratownik IV – Joanna Żydło

WYNIKI

1. OSP Kryg – 126 pkt

2. OSP Sękowa – 120 pkt

3. OSP Klęczany – 113 pkt

4. OSP Ropa – 108 pkt

5. OSP Dominikowice – 101 pkt

6. OSP Kobylanka – 98 pkt

7. OSP Moszczenica – 93 pkt

8. OSP Binarowa – 76 pkt

9. OSP Bobowa – 54 pkt

 

{gallery}25.04.2015.-medyk{/gallery}

foto. Mateusz Czekański

Scroll to Top