OSP Kryg - Zarząd OSP

foto1
Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Krygu
foto1
GBA 3,5/25 MAN TGM 13.290 4x4
foto1
III Ogólnopolskie Mistrzostwa w Narciarstwie OSP
foto1
Gminne Zawody Strażackie w Wójtowej
foto1
Druhny OSP Kryg - Powiatowe Zawody Strażackie
Tel.+48 13 447 93 03
ospkryg@gmail.com

Polish English French German Italian Russian Slovak Spanish Ukrainian

Galeria losowa

OSP_Kryg-03.jpg

 

Prezes: Piotr Mika

 

Wiceprezes: Krzysztof Kosiba

 

Naczelnik: Jerzy Karp syn Tadeusza

 

Zastępca naczelnika: Adrian Szkaradek

 

Skarbnik: Gabriel Mika

Sekretarz: Dariusz Bagnicki

Kronikarz: Małgorzata Karp

Członek zarządu: Dariusz Przybyło

Komisja rewizyjna: Mirosław Mika,

Paweł Rokitowski, Rafał Karp, Barbara Woźniak

 

Historia zarządu w latach:

Prezes: Piotr Mika

Wiceprezes: Krzysztof Kosiba

Naczelnik: Jerzy Karp syn Tadeusza

Zastępca naczelnika: Jerzy Żydło

Skarbnik: Weronika Mika

Sekretarz: Małgorzata Mika

Kronikarz: Małgorzata Karp

Członek zarządu: Dariusz Bagnicki

Komisja rewizyjna: Dariusz Przybyło (przewodniczący) 

Janusz Karp (członek)

Mirosław Mika (członek)

Prezes: Krzysztof Kosiba, Jerzy Karp syn Tadeusza (od 2008 roku)
Wiceprezes: Jerzy Karp syn Tadeusza
Naczelnik: Jerzy Żydło
Zastępca naczelnika: Małgorzata Mika
Skarbnik: Katarzyna Boczoń
Sekretarz: Dariusz Jodłowski
Kronikarz: Małgorzata Karp
Gospodarz: Marek Owczarz
Członkowie: Jerzy Karp syn Kazimierza, Zbigniew Kosiba, Dariusz Bagnicki
Prezes: Krzysztof Kosiba
Wiceprezes: Jerzy Karp, Dariusz Jodłowski, Owczarz Marek
Naczelnik: Jerzy Żydło
Skarbnik: Emilia Goleń
Sekretarz: Katarzyna Woźniak
Kronikarz: Małgorzata Karp
Gospodarz: Władysław Przybyło
Członkowie: Dariusz Bagnicki, Jerzy Karp, Maria Kozioł, Roman Tkaczuk, Janusz Karp
Prezes: Krzysztof Kosiba
Wiceprezes: Jerzy Karp, Witek Robert
Naczelnik: Jerzy Żydło
Skarbnik: Emilia Goleń
Sekretarz: Magdalena Świerz
Kronikarz: Małgorzata Karp
Członkowie: Marek Owczarz, Piotr Bogdan, Katarzyna Woźniak
Gospodarz: Władysław Przybyło
Prezes: Stanisław Kosiba, Antoni Cygan (od 1975 roku)
Wiceprezes: Jan Dudek
Naczelnik: Julian Kosiba
Zastępca naczelnika: Kazimierz Karp
Skarbnik: Rudolf Janeczek, Emilia Goleń (od 1990 roku)
Sekretarz: Felicja Bajorek
Dowódca do sekcji młodzieżowej męskiej: Adam Ludwin
Dowódca do sekcji młodzieżowej żeńskiej: Ewa Bajorek
Instruktor do spraw kulturowo-oświatowych: Władysława Szurek
Gospodarz: Mieczysław Mika
Zastępca gospodarza: Stanisław Mika
Członek: Władysław Przybyło
Prezes: Tadeusz Pawłowski
Naczelnik: Eugeniusz Woźniak
Członkowie: Emilia Przybyłowicz, Genowefa Karp, Janina Karp, Józefa Krupczak, Tadeusz Zawadowicz, Eugeniusz Zawadowicz, Józef Ludwin, Zdzisław Karp, Eugeniusz Woźniak, Bronisław Woźniak i Jan Pawłowski
Prezes: Jan Świerz
Naczelnik: Franciszek Pyznar, Tadeusz Pawłowski (od 1942 roku)
Członkowie: Jan Pawłowski, Tomasz Jeż, Jan Przybyło, Stanisław Karp, Stanisław Krupczak, Franciszek Czech, Wojciech Ludwin, Józef Woźniak, Józef Bogdan
Prezes: Ignacy Król
Naczelnik: Franciszek Pyznar
Członkowie: Czesław Kosiba, Jan Karp, Julian Jeż, Wojciech Ludwin, Józef Białoń, Jan Mika, Jan Pawłowski, Józef Woźniak, Waleria Karp, Jan Kosiba, Antoni Bogdan, Władysław Pawłowski, Władysław Mika, Ludwik Pawłowski, Józef Bogdan, Józef Sajchta, Stanisław Karp, Jan Pawłowski
Prezes: Błażej Kosiba
Naczelnik: Tomasz Jeż
Członkowie zarządu:  Ignacy Król i Jan Świerz
Prezes: Wojciech Woźniak
Zarząd-założyciele:  Grzegorz Pyznar, Grzegorz Kosiba, Błażej Kosiba, Grzegorz Poniedziałek, Grzegorz Kosiba syn Antoniego, Maciej Krupczak, Antoni Pawłowski, Piotr Przybyło.
 

 

Panel logowania

Online

Odwiedza nas 91 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Odsłon artykułów:
470409