OSP Kryg - Rejestr odznaczonych

foto1
Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Krygu
foto1
GBA 3,5/25 MAN TGM 13.290 4x4
foto1
III Ogólnopolskie Mistrzostwa w Narciarstwie OSP
foto1
Gminne Zawody Strażackie w Wójtowej
foto1
Druhny OSP Kryg - Powiatowe Zawody Strażackie
Tel.+48 13 447 93 03
ospkryg@gmail.com

Polish English French German Italian Russian Slovak Spanish Ukrainian

Galeria losowa

20150411_203852.jpg

Odznaczenia druhów Ochotniczej Straży Pożarnej w Krygu

 

 

 


Krzysztof Kosiba

 

 

 

 

Julian Kosiba
Krzysztof Kosiba
Józef Walczyk

 

 

 

Krzysztof Kosiba
Piotr Mika
Jerzy Karp
Józef Walczyk

 

 

 

 

Małgorzata Mika

 

 
 

 

 

 

Krzysztof Kosiba

 

 

 

Krzysztof Kosiba
Piotr Mika 

 

 

Julian Kosiba
Krzysztof Kosiba
Emilia Goleń
Tadeusz Karp
Antoni Karp
Sztandar OSP

 



 

Julian Kosiba

Antoni Cygan

 

 

 

 

 

 

Janusz Karp
Jerzy Karp syn Tadeusza
Jerzy Żydło
Jerzy Karp syn Kazimierza
Romuald Tkaczuk
Czesław Pyznar
Tadeusz Karp
Emilia Goleń
Maria Kozioł
Felicja Bajorek
Antoni Cygan
Władysław Przybyło
Zbigniew Kosiba
Zbigniew Rąpała
Mieczysław Karp
Czesław Karp
Mirosław Mika
Małgorzata Karp
Dariusz Przybyło

Małgorzata Karp
Dariusz Jodłowski
Dariusz Przybyło
Erwin Woźniak
Katarzyna Boczoń
Krzysztof Kozioł
Teresa Szurek
Józef Pyznar
Emil Karp
Kazimierz Karp
Halina Pyznar
Mirosław Mika
Józef Zięba
Stanisław Guzowski
Zdzisław Karp
Dawid Przybyło
Tomasz Kosiba
Dariusz Bagnicki
Janusz Karp
Jerzy Karp syn Tadeusza
Jerzy Żydło
Jerzy Karp syn Kazimierza
Romuald Tkaczuk
Czesław Pyznar
Tadeusz Karp
Emilia Goleń
Maria Kozioł
Felicja Bajorek
Antoni Cygan
Władysław Przybyło
Zbigniew Kosiba
Zbigniew Rąpała
Mieczysław Karp
Czesław Karp


  

Dawid Przybyło
Tomasz Szurek
Tomasz Kosiba
Piotr Orzechowski
Edward Żydło
Ryszard Śliwa
Zofia Karp
Jerzy Żyrkowski
Piotr Mika
Stanisław Kosiba
Józef Walczyk
Jerzy Cygan
Małgorzata Karp
Dariusz Jodłowski
Dariusz Przybyło
Erwin Woźniak
Katarzyna Boczoń
Krzysztof Kozioł
Teresa Szurek
Józef Pyznar
Emil Karp
Kazimierz Karp
Halina Pyznar
Mirosław Mika
Józef Zięba
Stanisław Guzowski
Zdzisław Karp
Dariusz Bagnicki
Janusz Karp
Jerzy Karp syn Tadeusza
Jerzy Żydło
Jerzy Karp syn Kazimierza
Romuald Tkaczuk
Czesław Pyznar
Tadeusz Karp
Emilia Goleń
Maria Kozioł
Felicja Bajorek
Antoni Cygan
Władysław Przybyło
Zbigniew Kosiba
Zbigniew Rąpała
Mieczysław Karp
Czesław Karp
Stanisław Brożyna
Dariusz Żyrkowski
Paweł Rokitowski
Paweł Karp
Kamil Karp
Piotr Sekuła

  

Małgorzata Mika
Dariusz Żyrkowski
Rafał Mazur
Adam Kudłaty
Artur Bogdan
Wiesław Wójcik
Adam Karp
Marcin Klimkowicz
Wojciech Szurek
Maciej Szurek
Bartłomiej Lewiński
Michał Karp
Rafał Karp
Barbara Woźniak
Weronika Mika
Gabriel Mika
Dominik Ludwin
Tomasz Szurek syn Stanisława
Bartłomiej Jodłowski
Natalia Żydło
Krzysztof Karp

  

Kamil Karp
Tomasz Karp
Błażej Kosiba
Adrian Łachmanek
Łukasz Owczarz
Marcin Bagnicki
Krzysztof Kudłaty
Weronika Mika
Natalia Żydło
Barbara Woźniak

  

Piotr Pawłowski
Mateusz Niepsuj
Krzysztof Karp
Bartłomiej Jodłowski
Rafał Karp
Natalia Żydło
Dominik Ludwin
Gabriel Mika
Adrian Szkaradek

 

Kamil Łachmanek
Adrian Szkaradek
Szymon Belczyk
Damian Karp
Dawid Łachmanek
Damian Walczyk

 
 

 

 

 

 

Krzysztof Kosiba
Piotr Mika

Krzysztof Kosiba
 

Panel logowania

Online

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Odsłon artykułów:
487415