OSP Kryg - XX OGÓLNOPOLSKI KONKURS KRONIK OSP

foto1
Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Krygu
foto1
GBA 3,5/25 MAN TGM 13.290 4x4
foto1
III Ogólnopolskie Mistrzostwa w Narciarstwie OSP
foto1
Gminne Zawody Strażackie w Wójtowej
foto1
Druhny OSP Kryg - Powiatowe Zawody Strażackie
Tel.+48 13 447 93 03
ospkryg@gmail.com

Polish English French German Italian Russian Slovak Spanish Ukrainian

Galeria losowa

koncert038.jpg

W dniach 6-8 września 2013 roku w Ciechocinku miało miejsce rozstrzygnięcie XX Ogólnopolskiego Konkursu Kronik OSP. Na konkurs po raz pierwszy zgłoszono kroniki OSP Kryg obejmujące okres od 1908-2013 roku (łącznie V tomów).

Nasze kroniki spotkały się z uznaniem jury w województwie małopolskim i zostały zarekomendowane do prezentacji na forum ogólnopolskim. W trakcie 3-dniowego spotkanie oprócz prezentacji zgłoszonych kronik odbyły się również warsztaty dla kronikarzy prowadzone przez uznane osobistości m.in.: dr Janusz Gmitruk, mgr Ewa Korolewska, dr Krzysztof Adam Latocha.

Druhny z OSP Kryg prowadzące kronikę: Felicja Bajorek i Małgorzata Karp otrzymały dyplomy i drobne upominki.

Pamiątkowy dyplom odebrali Prezes Piotr Mika i Sekretarz Małgorzata Mika.

Panel logowania

Online

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Odsłon artykułów:
685763