OSP Kryg - I Akcja Krwiodawstwa Klubu HDK przy OSP Kryg

foto1
Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Krygu
foto1
GBA 3,5/25 MAN TGM 13.290 4x4
foto1
III Ogólnopolskie Mistrzostwa w Narciarstwie OSP
foto1
Gminne Zawody Strażackie w Wójtowej
foto1
Druhny OSP Kryg - Powiatowe Zawody Strażackie
Tel.+48 13 447 93 03
ospkryg@gmail.com

Polish English French German Italian Russian Slovak Spanish Ukrainian

Galeria losowa

odpustt008.jpg

29 stycznia 2017 roku odbyła się pierwsza akcja krwiodawstwa Klubu HDK przy OSP Kryg. Do oddania krwi zarejestrowało się 28 osób, z czego 24 osoby oddały krew. Dało nam to łącznie 10,8 litra oddanej krwi.

Jak na pierwszy raz wynik był naprawdę bardzo dobry. Fakt ten cieszy oraz napawa nadzieją, że dalej tak licznie będziemy oddawać krew. W tym dniu odbywała się również rejestracja do bazy potencjalnych dawców szpiku kostnego. Dwie osoby zdecydowały się zarejestrować do bazy. Cieszy nas również, że pozyskaliśmy nowych członków naszego klubu.

W ramach akcji dwóch członków HDK przy OSP Kryg otrzymało odznakę Zasłużonego Honorowego Dawcy Krwi. Serdecznie gratulujemy.

Dziękujemy wszystkim Krwiodawcom za tak liczne przybycie.

 

Panel logowania

Online

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Odsłon artykułów:
566549