OSP Kryg - Piknik Rodzinny w Krygu

foto1
Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Krygu
foto1
GBA 3,5/25 MAN TGM 13.290 4x4
foto1
III Ogólnopolskie Mistrzostwa w Narciarstwie OSP
foto1
Gminne Zawody Strażackie w Wójtowej
foto1
Druhny OSP Kryg - Powiatowe Zawody Strażackie
Tel.+48 13 447 93 03
ospkryg@gmail.com

Polish English French German Italian Russian Slovak Spanish Ukrainian

Galeria losowa

mbm039.jpg

14 czerwca 2015 roku odbył się "Piknik Rodzinny" na terenie szkoły w Krygu.  Program przewidywał m. in. występy artystyczne, gry i zabawy ruchowe, konkursy dla dzieci, zestaw dmuchanych zjeżdżalni, możliwość malowanie twarzy, przejażdżki kucykiem, bufet, lody oraz grillowanie. Jednym z punktów programu były także pokazy strażackie w wykonaniu strażaków z OSP Kryg. Dzieci oraz pozostali uczestnicy mieli okazje m. in. wsiąść do samochodu strażackiego MAN, zobaczyć i zapoznać się ze sprzętem pożarniczym. Inicjatorem imprezy było Stowarzyszenie „Nafciarze” i Rada Rodziców Zespołu Szkół w Krygu.

 

 

Skład:

Piotr Mika

Jerzy Karp

Paweł Rokitowski

Gabriel Mika

Adrian Szkaradek

Dominik Bubniak

Katarzyna Mika

Katarzyna Karp

Sara Kołotyło

 

Panel logowania

Online

Odwiedza nas 352 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Odsłon artykułów:
566555