OSP Kryg - Strażacy Dzieciom „Ognisty ratownik – gorąca krew”

foto1
Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Krygu
foto1
GBA 3,5/25 MAN TGM 13.290 4x4
foto1
III Ogólnopolskie Mistrzostwa w Narciarstwie OSP
foto1
Gminne Zawody Strażackie w Wójtowej
foto1
Druhny OSP Kryg - Powiatowe Zawody Strażackie
Tel.+48 13 447 93 03
ospkryg@gmail.com

Polish English French German Italian Russian Slovak Spanish Ukrainian

Galeria losowa

IMG_20150502_185835.jpg

30 maja 2015 roku druhowie z naszej jednostki w składzie: Piotr Mika, Rafał Karp i Adrian Szkaradek wzięli udział w Dniu Dziecka zorganizowanym przez KP PSP w Gorlicach. Ważnym punktem wydarzenia była zbiórka krwi, która miała miejsce w Domu Polsko-Słowackim. Podczas spotkania na dzieci czekało wiele atrakcji m. in. konkursy z nagrodami, czy też występy artystyczne. Dodatkowo zostało przygotowane miasteczko strażackie oraz odbyła się parada samochodów pożarniczych. Dzieci miały okazje wsiąść do wozów strażackich, zobaczyć i zapoznać się z ich wyposażeniem. W godzinach wieczornych odbył się koncert Elvisa Presleya w wykonaniu Szymona Wyrembaka. Ostatnim punktem programu były pokazy strażaków w wykonaniu JRG Gorlice.

 

 

foto: abcgorlice

więcej: http://bobowa24.pl/

Panel logowania

Online

Odwiedza nas 127 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Odsłon artykułów:
566596