OSP Kryg - Strażacy Dzieciom „Ognisty ratownik – gorąca krew”

30 maja 2015 roku druhowie z naszej jednostki w składzie: Piotr Mika, Rafał Karp i Adrian Szkaradek wzięli udział w Dniu Dziecka zorganizowanym przez KP PSP w Gorlicach. Ważnym punktem wydarzenia była zbiórka krwi, która miała miejsce w Domu Polsko-Słowackim. Podczas spotkania na dzieci czekało wiele atrakcji m. in. konkursy z nagrodami, czy też występy artystyczne. Dodatkowo zostało przygotowane miasteczko strażackie oraz odbyła się parada samochodów pożarniczych. Dzieci miały okazje wsiąść do wozów strażackich, zobaczyć i zapoznać się z ich wyposażeniem. W godzinach wieczornych odbył się koncert Elvisa Presleya w wykonaniu Szymona Wyrembaka. Ostatnim punktem programu były pokazy strażaków w wykonaniu JRG Gorlice.

foto: abcgorlice

więcej: http://bobowa24.pl/