OSP Kryg - VII Ogólnopolska Pielgrzymka Strażaków na Jasną Górę

foto1
Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Krygu
foto1
GBA 3,5/25 MAN TGM 13.290 4x4
foto1
III Ogólnopolskie Mistrzostwa w Narciarstwie OSP
foto1
Gminne Zawody Strażackie w Wójtowej
foto1
Druhny OSP Kryg - Powiatowe Zawody Strażackie
Tel.+48 13 447 93 03
ospkryg@gmail.com

Polish English French German Italian Russian Slovak Spanish Ukrainian

Galeria losowa

IMG_20150502_185835.jpg


26 kwietnia 2015 roku druhowie z OSP Kryg wzięli udział w VII Ogólnopolskiej Pielgrzymce Strażaków na Jasną Górę. Tradycją jest, że strażacy ochotniczych i zawodowych straży pożarnych spotykają się co 5 lat i jest to jedno z największych wydarzeń w służbie pożarniczej.

 O godzinie 9:15  nastąpiła zbiórka i ustawienie pododdziałów na Placu Biegańskiego w Częstochowie. oraz złożenie meldunek Prezydentowi Bronisławowi Komorowskiemu. Ważnym punktem uroczystości było zasadzenie „Dębu Wdzięczności” przez prezydenta RP. Następnie wszyscy zgromadzeni wyruszyli na Jasną Górę. Uroczysta Msza Święta rozpoczęła się o godzinie 12:00 na Błoniach Jasnogórskich

W uroczystościach udział wzięli: prezydent RP; posłowie i senatorowie, w tym przedstawiciele Poselskiego i Senackiego Zespołu Strażaków; minister spraw wewnętrznych; przedstawiciele ministerstw i urzędów centralnych; kierownictwo Komendy Głównej PSP; komendanci wojewódzcy i szkół PSP; władze Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP oraz przedstawiciele duchowieństwa.

 

Reprezentanci OSP Kryg:

dh Krzysztof Kosiba

dh Piotr Mika

dh Małgorzata Mika

dh Mirosław Mika

dh Maria Mika

dh Katarzyna Mika

dh Jerzy Karp

dh Katarzyna Karp

dh Michał Ludwin

dh Dominik Kamiński

dh Barbara Woźniak

dh Sara Kołotyło

Panel logowania

Online

Odwiedza nas 97 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Odsłon artykułów:
507017