OSP Kryg - "Młodzież Zapobiega Pożarom" Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

foto1
Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Krygu
foto1
GBA 3,5/25 MAN TGM 13.290 4x4
foto1
III Ogólnopolskie Mistrzostwa w Narciarstwie OSP
foto1
Gminne Zawody Strażackie w Wójtowej
foto1
Druhny OSP Kryg - Powiatowe Zawody Strażackie
Tel.+48 13 447 93 03
ospkryg@gmail.com

Polish English French German Italian Russian Slovak Spanish Ukrainian

Galeria losowa

OSP_Kryg-18.jpg

17 kwietnia 2015 roku w Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie miały miejsce wojewódzkie eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". Udział wzięło ponad 61 uczestników. Powiat gorlicki reprezentowała m. in. dh Katarzyna Mika z Publicznego Gimnazjum w Krygu. Należy podkreślić, że druhna osiągnęła wysokie wyniki i w ostatecznej klasyfikacji zajęła 4 miejsce. Opiekę nad uczestnikami z powiatu gorlickiego zapewnili Prezes ZOP ZOSP RP Gorlice dh Krzysztof Kosiba oraz Prezes OSP Kryg dh Piotr Mika.

 

Panel logowania

Online

Odwiedza nas 58 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Odsłon artykułów:
572269