OSP Kryg - Odbiór nowego samochodu MAN - 30.09.2014

foto1
Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Krygu
foto1
GBA 3,5/25 MAN TGM 13.290 4x4
foto1
III Ogólnopolskie Mistrzostwa w Narciarstwie OSP
foto1
Gminne Zawody Strażackie w Wójtowej
foto1
Druhny OSP Kryg - Powiatowe Zawody Strażackie
Tel.+48 13 447 93 03
ospkryg@gmail.com

Polish English French German Italian Russian Slovak Spanish Ukrainian

Galeria losowa

OSP_Kryg-16.jpg

Dzisiejszego dnia delegacja z naszej jednostki wyjechała o godzinie 5:00 w 8-osobowym składzie po nowy samochód ratowniczo-gaśniczy MAN, oraz naszego poczciwego STARA, który przeszedł remont w firmie STOLARCZYK. Po kilku przygodach na trasie, dotarliśmy szczęśliwie obydwoma samochodami na jednostkę. MAN zajął miejsce w nowym garażu, który został przerobiony wg naszych potrzeb.
Na miejscu odbył się honorowy przejazd przez naszą miejscowość, gdzie zostaliśmy przywitani przez sympatyków naszej jednostki. Serdecznie dziękujemy za tak liczne powitanie delegacji mimo późnej godziny przybycia.

 

Skład delegacji:
- dh Piotr MIKA,
- dh Krzysztof KOSIBA,
- dh Dariusz BAGNICKI,
- dh Kamil KARP,
- dh Tomasz SZUREK,
- dh Gabriel MIKA,
- dh Adrian SZKARADEK,
- dh Dominik BUBNIAK.

Panel logowania

Online

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Odsłon artykułów:
685768